hor.hatedlet.ru

Bicikl za dijabetičare: prijatelj ili neprijatelj?

Bike - zadovoljstvo. Tko ne voli vožnju ljetna večer ulicama svoga rodnoga grada s vjetrom? I ako mi može voziti WE bicikl - dijabetes? Bilo je to štetno? Koji su uvjeti i zamke?

Neka je sve oko u redu. Moje ime je Alex, ja sam 30 godina. Imam dijagnozu dijabetesa tipa 2. Povijest proizvode - volio jesti ukusno i piće nije bio budala. Kao posljedica napada pankreatitisa sa tranzicije gušterače. 3 tjedna u bolnici. Od tada sam prestao piti i počeo "ispravno" jesti, počeo aktivno trening. Težio je 135 kilograma tijekom rasta 185 cm Sada je moja težina je oko 114 kg, a ja mogu sa sigurnošću reći da za dijabetes s dijabetesom tipa 2, biciklu -. Jedan od najboljih načina za smanjenje težine i smanjenje razine glukoze u krvi. Pitaš me zašto? A ja odgovaram:

  • aerobna bicikl daje opterećenja na tijelu, ima aktivni znojenje, zasićenje kisikom od tijela, toksina i otpada
  • Jašući na biciklima bolje nego hodanje pješice ili jogging (oni su neučinkoviti za mršavljenje i psihički teško za mršavljenje)
  • Dijabetes tipa 2 - pretilih osoba, tako da se mora odabrati vrstu djelatnosti nije "ubijanje" zglobovi noge, koja ide veliki teret - plivanje i biciklizam - najbolje od njih
  • klizati banalno zanimljivo (posjetite različita mjesta upoznati s tobom, vidjet gradskim znamenitostima, proširiti svoje vidike)
  • uvijek udisati svjež zrak
  • sat vremena vožnje, možete snimiti do 1000 kalorija - to je jedan od najboljih rezultata među svim sportovima
  • prilikom vožnje aktivno rade mišići nogu su najveći u tijelu, a time i maksimalno spali energije, ostali mišići (ruke, ABS, leđa) se također kontinuirano radi
  • šećer u krvi tijekom vožnje bicikla značajno smanjuje - on "spaljen" mišići
  • Vi ste slobodni, idete gdje želite, gdje ne želite - ne idete

Kao što sam otkrio bicikl?



Bike dijabetesTko je kao dijete nije vozio bicikl? Vjerojatno svaka vožnja, uključujući i mene. Nikad neću zaboraviti svoj prvi bicikl. U svojoj 7. rođendan, probudio sam se rano (koji je od djece u danu spava dugo?) I iz drugog stupa od dva kata dječjeg kreveta vidio je kako stoji stražnji kotač u dvorani novog, plava, Orlonka. Radost ne poznaje granice. No, to dijete ludost i zabavnije - voziti sa svim dečkima u susjednim dvorištima.

Jeste ja shvatio, kupio sam bicikl u 2010. Godinu dana ranije je kupio drug. Kata on nije mnogo, ali je imao pozitivan utjecaj na njegov lik. Ja drugu da je mnogo bolji od njega. Odluka da ga kupi po sebi. Izbor je pao na isti model kao njegova - Stels izazivač za 10 tisuća rubalja. Moj matematički izračun je bio jednostavan. 1 kg masti tijekom razgradnje daje 9000 kcal. Ako je ovaj uređaj za sezonu će mi pomoći potrošiti 90 000 kcal, odnosno I gube težinu 10 kg. I svaki kilogram izgubljene moja težina bi me koštala 1.000 rubalja, što nije skupo. Kako mnogi od vas čitajući ovaj članak ne slažu u jednom da biste dobili osloboditi od viška masnoće na cijenu od 1 000 rubalja po 1 kg? Platio sam 20 tisuća i -20 kg koje ste naveli - san!

Mi smo počeli polako voziti. Na početku i na 10-15 kilometara na dan je bio samo ogroman teret. Organizam je iscrpljen Ochakovskaya Klin, Baltic, čips i krekeri opirao obuku kao što sam mogao, ali mi nije odustao. Postupno, udaljenost i brzina vožnje se, težina počela padati.

Kao rezultat toga, za sezonu 2010 isprekidane 1.200 km. U sezoni 2011. - 1500 km isprekidane. U sezoni 2012. - 1800 km. U tekućoj sezoni, kraj travnja 2013. godine na hrapave na 700 km. No, još uvijek može i tijekom ljeta i jeseni. Ako je prethodno na udaljenosti od 30 km činilo nepremostive, ali sada je prosječni dnevni trening. Postoje dani kada prođu fantastičan za obučava osoba na udaljenosti od 130-150 km.

Ostavljeni brojeva na mjeraču jednak 14-15 mmol / l. Sada je maksimalna razina šećera u krvi -7 mmol / l. Njegova koncentracija u krvi za 2-3 sata treninga pada od 6-7 do 4-5 mmol / l. Nitko od hipoglikemije nije dobio. Uvijek sam nosio sa sobom u moj ruksak slatko, za svaki slučaj.

Ako je članak će izazvati reakciju i interes kolega dijabetičare, da je spreman razgovarati o svim detaljima i odgovoriti na pitanja postavljena na adresu [email protected]

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan