hor.hatedlet.ru

Uzroci visokog krvnog tlaka s dijabetesom. To je vrijeme za učiniti nešto o tome!

Uzroci visokog krvnog tlakaNedavno sam razgovarao osnove o dijabetesa i iz važnosti nadzor razine krvnog tlaka u dijabetes.

Danas bih želio razmišljati o tome u više detalja, na istoj mreži, i pronašao neke zanimljive informacije već u žurbi da ga podijeliti s vama.

Dakle, lijekovi koji se mogu nositi s hipertenzijom - to je samo privremeno olakšanje. Možete pucati simptome na neko vrijeme kako bi se osloboditi patnje. No, problem ostaje i tlak počinje opet galop čim je djelovanje lijekova je zaustavljen.

Možda je to dovoljno da se bori protiv vjetrenjača? Vrijeme je da se razumijemo, konačno, što je uzrok vaše stalne patnje!

Dvije glavne vrste hipertenzije u dijabetesu



Najpopularnija vrsta takozvanih nervichnaya hipertenzija ili zajednički „pritiskom”. Ova bolest se očituje u 95% slučajeva. Uzrok povišenog krvnog tlaka je u većini slučajeva je pogrešan način života. Ako počistiti svoj čin u vremenu, u potpunosti u stanju boriti i iskorijeniti bolest u ranoj fazi.

sekundarne hipertenzije dijagnoza u 5-10% bolesnika. Evo, sve je mnogo kompliciranije, jer je uzrok bolesti je duboka oštećenja bubrega i nadbubrežne žlijezde. Samo vi i vaš liječnik može raditi zajedno kako bi situaciju pod kontrolom, kako bi se uklonili više ozbiljnih komplikacija.

Uzroci visokog krvnog tlaka s dijabetesom

  1. Prehrana s visokim sadržajem soli.
  2. Prehrana bogata kalijem.
  3. Pretilost i prekomjerna tjelesna težina.
  4. Pasivni način života i nedostatak mobilnosti.
  5. Kronična stanja stresa.
  6. Hrane visoke zasićenih masti i trans.
  7. Nedostatak magnezija, kalcija i vitamina, antioksidanata od grupe B.
  8. Pušenje i alkohol.
  9. Genetska predispozicija.

Pronađeno u ovom popisu, nešto svoje, draga? Ja sam siguran, siguran sam da bi pronašli! Ostalo budala je još uvijek moguće, ali ne moraju da se prevari, u redu?

Genetska predispozicija je naveden posljednji odlomak. Čak i ako vaša obitelj ima visok krvni tlak, ne otpis svih njih i odustati. Prema statistikama, genetika samo račun za 20% slučajeva, ali sve ostalo - stiče čovjeka.

Nudim malo domaću zadaću - provjeriti ovaj popis nekoliko puta. Možete svaki dan, možete samo naučiti i kad postane apsolutno loše, konačno priznati da je uzrok vašeg visokog krvnog tlaka je, na primjer, točka broj 8 ili bilo što drugo. To će učiniti očistiti svoj čin.

Prvi korak u rješavanju problema - to je njezina razumijevanja.

Ne razboli, želim vam ne više od 130/80. Saznajte je li normalno je vaš krvni tlak, možete koristiti kalkulator.

Ostale zanimljive članke o uzrocima dijabetesa, pogledajte ovdje.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan